Informacje ogólne

  • Studia skierowane do osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy i umiejętności użytecznych w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów, przed którymi stają organy władzy publicznej i inne podmioty działające w szeroko rozumianej administracji publicznej,
  • czas trwania: 2 semestry,
  • 12 weekendowych spotkań, po 6 w każdym semestrze,
  • 187 godz. zajęć,
  • 4 000 zł (płatne w dwóch ratach po 2 000 zł) oraz 85 zł opłaty rekrutacyjnej.
 

  Kontakt:
  mgr Izabela Władyka:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 tel. kom. +48 570 798 084
 tel. (12) 293 75 83   I.Wladyka

Informacje o studiach

Celem naszych studiów jest dostarczenie słuchaczom gruntownej wiedzy z zakresu administracji publicznej i jej otoczenia gospodarczego. Istotne dla nas jest to, aby nasi Słuchacze zdobyli wiedzę i umiejętności użyteczne w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów, przed którymi stają organy władzy publicznej i inne podmioty działające w szeroko rozumianej administracji publicznej.
Wyróżnikiem naszych studiów podyplomowych jest oferowanie pakietu wiadomości z zakresu gospodarki i administracji publicznej w ujęciu prawnym i ekonomicznym, nie zapominając jednocześnie o innych ważnych aspektach funkcjonowania administracji, jak etyka, zarządzanie i komunikacja w administracji publicznej.
Warunkiem uzyskania świadectwa ukończenia studiów podyplomowych GAP jest:

  • uzyskanie zaliczeń ze wszystkich przedmiotów objętych programem studiów (na podstawie różnych form: aktywność na zajęciach, opracowanie projektu, przygotowanie pracy czy egzamin pisemny) oraz
  • obrona pracy końcowej przygotowanej pod kierunkiem promotora. Słuchacze dokonują samodzielnie wyboru promotora, kierując się głównie zbieżnością własnych zainteresowań z obszarem specjalizacji akademickiej zaproponowanych promotorów.


Program studiów

Program studiów GAP obejmuje ponad 180 h zajęć realizowanych w różnych formach dydaktycznych: od wykładów poprzez konwersatoria do ćwiczeń i seminariów.

Program studiów – do pobrania


Informacje organizacyjne

Organizacja studiów:

  • studia dwusemestralne
  • 12 weekendowych spotkań, po 6 w każdym semestrze.

Miejsce zajęć:
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ul. Rakowicka 16
(5 min. piechotą od Dworca PKS i PKP) – mapka


Rekrutacja i opłaty

Szczegółowe informacje dotyczące terminu naboru na studia oraz wymaganych dokumentów znajdują się w zakładce REKRUTACJA.

Opłaty
• opłata rekrutacyjna – 85 zł
• 4 000 zł (płatne w dwóch ratach po 2 000 zł na początku każdego semestru; istnieje możliwość rozłożenia płatności na dodatkowe raty pod warunkiem dostarczenia pisemnej prośby adresowanej do Dyrektora MSAP do Sekretariatu studiów do 14 dni przed Inauguracją.

Kontakt

Sekretariat studiów:
ul. Rakowicka 16; pok. 24
czynny: poniedziałek – piątek 9.00-15.00
mgr Izabela Władyka: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. kom. +48 570 798 084
tel. (12) 293 75 83
Kierownik studiów:
dr Ambroży Mituś: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (12) 293 74 73