Informacje ogólne

  • Studia skierowane do osób zainteresowanych wiedzą użyteczną w skutecznym i profesjonalnym wykonywaniu zadań oraz rozwiązywaniu coraz bardziej złożonych problemów, przed którymi stają organy władzy i administracji publicznej,
  • czas trwania: 2 semestry,
  • 10 weekendowych spotkań, średnio co dwa/trzy tygodnie,
  • 155 godz. zajęć,
  • 4 000 zł  2 950 zł (płatne w dwóch ratach po 2 000 zł 1 475 zł) oraz 85 zł opłaty rekrutacyjnej.

 

    Kontakt:
  mgr Izabela Władyka:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. (+48) 570 798 084
  tel. (+48) 12 293 75 83

 Izabela Wladyka

Informacje o studiach

Wyróżnikiem studiów podyplomowych Administracja jest dostarczenie Słuchaczom wiedzy i umiejętności użytecznych w skutecznym i profesjonalnym wykonywaniu zadań oraz rozwiązywaniu coraz bardziej złożonych problemów, przed którymi stają organy władzy i administracji publicznej. Studia podyplomowe Administracja w swej ofercie programowej odzwierciedlają interdyscyplinarność zagadnień i złożoność administracji publicznej, wymagającej od swych kadr znajomości zagadnień prawnych, finansowych, organizacyjnych itd. W ofercie programowej są m.in. takie przedmioty jak zarządzanie publiczne, etyka czy komunikacja w administracji publicznej.

Studia podyplomowe „Administracja” skierowane są zarówno do pracowników organów władzy i administracji publicznej (rządowej i samorządowej), chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, jak i do osób chcących zdobyć wiedzę i nabyć umiejętności niezbędne w pracy w administracji publicznej. Ujęte w programie studiów przedmioty i prezentowane w ich ramach wybrane zagadnienia adresowane są do osób, które chcą wzmocnić i poszerzyć wiedzę przydatną zarówno na podstawowych, jak i kierowniczych stanowiskach pracy m.in. w Urzędach Gmin, Urzędach Stanu Cywilnego itp.


Program studiów

Program dwusemestralnych studiów podyplomowych Administracja obejmuje 155 godz. zajęć, do prowadzenia których zaangażowano doświadczoną kadrę wykładowców akademickich Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wykładowcy akademiccy wspomagani będą przez praktyków posiadających doświadczenie w pracy w administracji publicznej.
Program studiów - do pobrania.


Informacje organizacyjne

  • studia dwusemestralne,
  • 10 weekendowych spotkań, średnio co dwa/trzy tygodnie (z przerwą wakacyjną VII-IX),
  • zajęcia w soboty i niedziele.

Miejsce zajęć

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ul. Rakowicka 16
(5 min piechotą od Dworca PKS i PKP).

 Rekrutacja i opłaty

Szczegółowe informacje dotyczące terminu naboru na studia oraz wymaganych dokumentów znajdują się w zakładce REKRUTACJA.

Opłaty

  • 85 zł opłata rekrutacyjna
  • 4 000 zł 2 950 zł (płatne w dwóch ratach po 2 000 zł 1 475 zł na początku każdego semestru; istnieje możliwość rozłożenia płatności na dodatkowe raty pod warunkiem dostarczenia pisemnej prośby adresowanej do Dyrektora MSAP do Sekretariatu studiów do 14 dni przed Inauguracją).

Kontakt

Sekretariat studiów:
ul. Rakowicka 16; pok. 24
czynny: poniedziałek – piątek 9.00-15.00
mgr Izabela Władyka: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (+48) 570 798 084 
tel. (+48) 12 293 75 83
Kierownik studiów:
dr Ambroży Mituś: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (+48) 12 293 74 73