Informacje ogólne

  • Studia skierowane do dyrektorów szkół poszukujących możliwości rozwoju zawodowego i osób planujących uzyskanie kwalifikacje do sprawowania funkcji dyrektora szkoły, nauczycieli zainteresowanych poszerzeniem swoich kwalifikacji oraz pracowników administracji publicznej odpowiedzialnych za sprawy oświatowe,
  • czas trwania: 2 semestry,
  • 14 weekendowych spotkań,
  • 176 godz. zajęć,
  • 3 900 zł (2 raty po 1 950 zł) oraz 85 zł opłaty rekrutacyjnej.

 

 

 

    Kontakt:
  mgr Izabela Władyka:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. kom. (+48) 570 798 084
  tel. (+48) 12 293 75 83

   I.Wladyka

Informacje o studiach

Cel
Celem studiów podyplomowych jest doskonalenie wiedzy nauczycieli, pracowników oświatowej administracji samorządowej i rządowej, którzy chcą uzyskać dodatkowe i wymagane kwalifikacje z zakresu organizacji zarządzania oświatą, a także nabyć wiedzę niezbędną do zarządzania finansami w jednostkach zaliczanych do sektora finansów publicznych.

 

Cechy wyróżniające
Większość zajęć opartych będzie o analizę praktycznych aspektów zarządzania szkołą z uwzględnieniem skutków reform systemowych. Innowacją w programie studiów jest propozycja capstone jako specjalnego kursu, podczas którego możliwe będzie merytoryczne i kompetencyjne podsumowanie nabytej wiedzy i umiejętności poprzez realizację indywidualnego lub zespołowego projektu jako rozwiązania realnych problemów zarządzania szkołą.
 

Program studiów

Program studiów obejmuje łącznie 176 godzin  – do pobrania

Informacje organizacyjne

Program studiów podyplomowych „Zaawansowane zarządzanie oświatą z elementami zarządzania projektami” realizowany będzie w Krakowie w trakcie dwóch semestrów i obejmie ok. 14 spotkań weekendowych, po 6-7 w każdym semestrze.

Miejsce zajęć (Kraków):
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ul. Rakowicka 16 (5 min. piechotą od Dworca PKS i PKP)

 

 

Rekrutacja i opłaty

Szczegółowe informacje dotyczące terminu naboru na studia oraz wymaganych dokumentów znajdują się w zakładce REKRUTACJA.

Opłaty

 • Opłata rekrutacyjna 85 zł,
 • 3 900 zł (płatne w dwóch ratach po 1 950 zł na początku każdego semestru; istnieje możliwość rozłożenia płatności na dodatkowe raty pod warunkiem dostarczenia pisemnej prośby adresowanej do Dyrektora MSAP do Sekretariatu studiów do 14 dni przed Inauguracją).

 

Kontakt

Sekretariat studiów:
ul. Rakowicka 16; pok. 24
czynny: poniedziałek – piątek 9.00-15.00
mgr Izabela Władyka: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. kom. (+48) 570 798 084
tel. (+48) 12 293 75 83

Kierownik studiów:
dr Krzysztof Głuc: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">gluck(at)uek.krakow.pl 
tel. kom. (+48) 733 579 500
tel. (+48) 12 293 75 70