Informacje ogólne

  • Studia skierowane do menedżerów i pracowników zaangażowanych w działalność gospodarczą samorządów gminnych i powiatowych urzędników  organizacji samorządowych odpowiedzialnych za współpracę z podmiotami gospodarczymi realizującymi zadania własne samorządów oraz osób odpowiedzialnych w JST za procesy zarządcze,
  • czas trwania: 2 semestry (listopad 2017 - czerwiec 2018),
  • 13 weekendowych spotkań (sobota - niedziela),
  • 176 godz. zajęć,
  • 4 900 zł (2 raty po 2 450 zł) oraz 85 zł opłaty rekrutacyjnej.

 

 

 

    Kontakt:
  mgr Izabela Władyka:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. kom. (+48) 570 798 084
  tel. (12) 293 75 83

   I.Wladyka

Informacje o studiach

Cel
Celem studiów jest wyposażenie słuchaczy w kompetencje konieczne w projektowaniu organizacji zorientowanej procesowo oraz zarządzaniu procesami. Silnym komponentem programu studiów podyplomowych  jest problematyka społeczna. Zakres tematyczny odnosi się do ról organizacyjnych, struktur organizacyjnych, kompetencji i odpowiedzialności, systemów wynagradzania, zespołowości, komunikacji,  budowania i wykorzystywania wiedzy w organizacji.

 

Cechy wyróżniające
Program studiów umożliwia nie tylko zdobycie wiedzy na temat procesowej organizacji pracy ale także praktycznych umiejętności projektowania procesów z wykorzystaniem notacji BPMN 2.0, najbardziej znanym standardem, zawartym w  ISO/IEC 19510:2013, służącym do opisywania procesów oraz ich analizowania, dokonywania symulacji w celu optymalizowania czasów i kosztów ich realizacji. Umiejętność zarządzania procesami zwiększa możliwości elektronicznej obsługi klientów, umożliwia lepszą organizację pracy wewnątrz organizacji, pozwala efektywniej wykorzystywać zasoby ludzkie, finansowe, materialne i niematerialne.
 

Program studiów

Program studiów obejmuje łącznie 176 godzin  – do pobrania

Informacje organizacyjne

Program studiów podyplomowych „Zarządzanie procesowe w administracji i gospodarce samorządowej” realizowany będzie w Krakowie w trakcie dwóch semestrów i obejmie ok. 13 spotkań weekendowych, po 6-7 w każdym semestrze.

Miejsce zajęć (Kraków):
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ul. Rakowicka 16 (5 min. piechotą od Dworca PKS i PKP)

 

 

Rekrutacja i opłaty

Szczegółowe informacje dotyczące terminu naboru na studia oraz wymaganych dokumentów znajdują się w zakładce REKRUTACJA.

Opłaty

 • Opłata rekrutacyjna 85 zł,
 • 4 900 zł (płatne w dwóch ratach po 2 450 zł na początku każdego semestru; istnieje możliwość rozłożenia płatności na dodatkowe raty pod warunkiem dostarczenia pisemnej prośby adresowanej do Dyrektora MSAP do Sekretariatu studiów do 14 dni przed Inauguracją).

 

Kontakt

Sekretariat studiów:
ul. Rakowicka 16; pok. 24
czynny: poniedziałek – piątek 9.00-15.00
mgr Izabela Władyka: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. kom. (+48) 570 798 084
tel. (+48) 12 293 75 83

Kierownik studiów:
dr Krzysztof Głuc: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
tel. kom. (+48) 733 579 500
tel. (12) 293 75 70