Informacje ogólne

  • Studia skierowane do osób realizujących projekty, członków zespołów projektowych oraz osób przymierzających się do realizalicji projektów 
  • czas trwania: 2 semestry,
  • 12 weekendowych spotkań, po 6 w każdym semestrze,
  • 200 godz. zajęć,
  • cena: 3 750 zł (w dwóch ratach po 1 875 zł) oraz 85 zł opłaty rekrutacyjnej.       
 

  Kontakt:
  mgr Izabela Władyka:
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  tel. kom. (+48) 570 798 084
tel. (+48) 12 293 75 83

   I.Władykao

Informacje o studiach

Celem studiów podyplomowych Zarządzanie projektami finansowanymi ze środków UE jest dostarczenie słuchaczom studiów wiedzy i umiejętności z zakresu pozyskiwania i wykorzystywania funduszy strukturalnych i innych środków Unii Europejskiej oraz ich zastosowania do zarządzania w administracji publicznej, instytucjach publicznych, przedsiębiorstwach i innych organizacjach, w tym NGO. Wiedza i kompetencja słuchaczy, podniesiona dzięki studiom ma przyczynić się do zwiększenia profesjonalizmu i skuteczności w działaniach na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego społeczności lokalnych.

Studia kierowane są do kilku grup – głównie do pracowników instytucji, które będą uprawnione do ubiegania się o środki strukturalne oraz absolwentów szkół wyższych wiążących swoją zawodową przyszłość z problematyką funduszy UE.

Zajęcia stacjonarne prowadzone będą przez specjalnie dobraną, wysoko kwalifikowaną kadrę wykładowców Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz ekspertów współpracujących z Małopolską Szkołą Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Warunkiem uzyskania świadectwa ukończenia studiów podyplomowych ZP jest:

  • uzyskanie zaliczeń ze wszystkich przedmiotów objętych programem studiów (na podstawie różnych form: aktywność na zajęciach, opracowanie projektu, przygotowanie pracy czy egzamin pisemny,
  • obrona pracy końcowej przygotowanej pod kierunkiem promotora. Słuchacze dokonują samodzielnie wyboru promotora, kierując się głównie zbieżnością własnych zainteresowań z obszarem specjalizacji akademickiej zaproponowanych promotorów.

Absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Zarządzanie projektami finansowanymi ze środków UE, wydane przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie – Małopolską Szkołę Administracji Publicznej.


Program studiów

Program dwusemestralnych studiów ZP obejmuje 200 h zajęć, różne formy dydaktyczne: od wykładów poprzez konwersatoria do ćwiczeń i seminariów.

Program studiów Zarządzanie projektami - do pobrania.

Informacje organizacyjne

Miejsce zajęć:
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, ul. Rakowicka 16
(5 min. piechotą od Dworca PKS i PKP) – mapka


Rekrutacja i opłaty

Szczegółowe informacje dotyczące terminu naboru na studia oraz wymaganych dokumentów znajdują się w zakładce REKRUTACJA.

Opłaty
• opłata rekrutacyjna – 85 zł
• 3 750 zł (płatne w dwóch ratach po 1 875 zł na początku każdego semestru; istnieje możliwość rozłożenia płatności na dodatkowe raty pod warunkiem dostarczenia pisemnej prośby adresowanej do Dyrektora MSAP do Sekretariatu studiów do 14 dni przed Inauguracją).

Kontakt

Sekretariat studiów:
ul. Rakowicka 16; pok. 24
czynny: poniedziałek – piątek 9.00-15.00
mgr Izabela Władyka: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. kom. (+48) 570 798 084
tel. (12) 293 75 83